7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest ponad pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia natomiast najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia natomiast nieprzyjemny stos torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, jakkolwiek co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki draństwo zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby dzięki gniecenie one oraz wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich znowuż zamiast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety ewentualnie czasopisma
Każdy chce mieć pierwsze danie zdanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je układać w stos? Ułatw sobie misja układania dzienników, wykorzystując znowuż papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w mocowanie na prasa ewentualnie czasopisma. Dzienniki zaś czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie powinno się w tej chwili zmierzać dziennika ani dręczyć się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” a „stare papiery” oraz wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi tak bywa używają modnej torby na lunch do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba częstokroć http://www.garski.eu przychodzi aż do domu cuchnący natomiast poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty lunch w papierową torbę, tudzież odtąd umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu oraz być może stanowić usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin albo okładek na lunch, aby uniknąć niechlujnej torby na lancz i cieszyć się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, by kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie tudzież oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi dysponować stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie wolno sprowadzić domu do górska kraina nogami dla nożyczek, zszywek lub taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie podczas gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, wers i tak dalej a umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi natomiast małe dzieci, które częstokroć chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, aby mieli do nich banalny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, aby zapewnić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną przez ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej i rzeczywiście dalej. Oznacz je starannie, aby wesprzeć Ci dopaść jedną w ciągu sekundy. Nie musisz już plądrować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa lub krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, a za jednym zamachem pozostać zorganizowanym? Tutaj na ocalenie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie kiedy kluski do zębów, mydło, krem aż do golenia natomiast pędzel itd. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku natomiast nie zepsują ubrań, nawet jeżeli się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój hulać bety zaś torpedować one od momentu dostawać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Post