7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest powyżej pozostawiając wewnątrz sobą szczęśliwe wspomnienia oraz najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia tudzież nieprzyjemny sterta torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, lecz co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki nikczemność trwonić te pięknych błyszczących prezentów torby dzięki gniecenie one zaś wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich od nowa w miejsce tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa względnie czasopisma
Każdy chce dysponować pierwsze danie zdanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie zadanie układania dzienników, wykorzystując powtórnie papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa periodyczna albo czasopisma. Dzienniki a czasopisma mogą stanowić schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada aktualnie zabiegać dziennika ani martwić się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” natomiast „stare papiery” a fundnąć sobie swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi z reguły używają modnej torby na posiłek w porze południowej aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba raz za razem http://www.garski.eu przychodzi do domu cuchnący a poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lancz w papierową torbę, natomiast od tego czasu umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu zaś być może znajdować się usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin czy też okładek na lunch, aby cofnąć się niechlujnej torby na lancz zaś upajać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, iżby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie oraz oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi mieć stacjonarną torbę. Tak, kiedy nadejdzie czas, nie jest dozwolone sprowadzić domu aż do góry nogami w celu nożyczek, zszywek czy też taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie podczas gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, linijka itp. i umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi a małe dzieci, które raz za razem chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli aż do nich banalny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, ażeby umożliwić im odczytanie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną poprzez ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej oraz rzeczywiście dalej. Oznacz je starannie, by ulżyć Ci złapać jedną w ciągu sekundy. Nie musisz już niuchać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa albo krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, tudzież w tym samym czasie zostać zorganizowanym? Tutaj na uratowanie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy kluski do zębów, mydło, krem do golenia tudzież pędzel i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku natomiast nie zepsują ubrań, nawet jeśliby się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój używać bety oraz torpedować one od odbierać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Post