Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska tudzież adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich indywidualny http://www.fabianski.eu e-mail od czasu Ciebie, który skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz w dodatku wyekspediować je dosadnie aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na kto patrzysz teraz, niemniej jednak śledzony aż do Ciebie, z tej przyczyny dostaniesz pożyczka gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną oraz tak dalece prowizji dostaję do mnie?

Będziesz pył 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wtłoczyć się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, pospołu spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przy użyciu warstwę (1 aż do 5), a wszystkie poprzednie a istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proszek dodatkowo informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak tedy możesz posłać aż do nich mejl tudzież wyszperać ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy także dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), no tak toteż możesz wyprawić aż do nich list elektroniczny oraz oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz już zacząć budowę swojego serwisu.

Co to jest dział „Zaproszenia” natomiast podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, spośród którymi miałeś aktualnie wcześniej kontakt. Możesz również kupić opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy wytrzymywać Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, na skroś które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypuszczalnie znajdować się ważnym źródłem informacji gwoli networkingu natomiast konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój kompleks składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, więc furt masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną z wykorzystaniem Twój łącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak notorycznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, u dołu warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy najmniejszy limit wypłaty, kto możesz przesiać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przy użyciu Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane za sprawą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego lub PayPal.

Czy mogę przerobić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja w pobliżu lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska natomiast adresy list elektroniczny osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja mejl odkąd Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je jawnie do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, który będzie analogiczny aż do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, ergo masz debet w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz działać prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, jeżeli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy saldo spełni wybrane minimum.

Related Post