Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny oraz odwagi, iżby zobaczyć, gdzie są problemy oraz naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie można zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz również pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piasek i wykonywać tego, co stale robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów tudzież zysków? Czy wiesz, azali wręcz przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, azaliż jest coś innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o bądź nie poprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, by skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki i Twoich przychodów, aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” ewentualnie „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, azali jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą oglądać Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój tany na TikTok – żartując, ale wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewrócić do góry nogami Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz wskutek tego strategii tworzenia i dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą egzystować potencjalni pacjenci, aby wydostać ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o masa w środku drogie, iżby ogłaszać dzień dzisiejszy a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą znajdować się niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w który modus dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane pierwocina skierowania, jako że platforma komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste dyscyplina na formularzu przyjęcia pacjenta natomiast nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, jak zapytany dzięki telefon, przecież potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się z większym natężeniem komfortowe, płeć słaba otwiera się, że w samej rzeczy to był przyjaciel, jaki skierował ją no niewiasta googled ciebie, poszedł do witryny, tudzież odtąd IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, ponieważ są one zbyt zajęci lub nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, w następstwie tego po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki rozpoznawać dni nadal i aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna ewentualnie ich konkurenci aktualnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako pierwszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, zatem powinno się systemu, by skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny chory ma z praktyką jest brane nadmiernie lekko w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci przenigdy nie zamierzają się z Tobą spotkać, o ile nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby stanowić postrzegane w charakterze najlepsze, lecz nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową i jest podekscytowany, iżby zgrupować się z tobą, przecież w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące drewno telefoniczne lub bierny recepcjonista, który nie przeszkadza złącze spośród rozmówcą.

Mój całokształt natomiast ego robimy mystery shopping od chwili nad 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna może skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I lecz dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą istnieć przestrzegane zaś odpowiedzialność musi stanowić w miejscu, przeto jederman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post