Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny oraz odwagi, aby zobaczyć, gdzie są problemy oraz wyrównać je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piach tudzież robić tego, co stale robiłeś, ponieważ zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów i zysków? Czy wiesz, azaliż wprost przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, czy jest coś innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o względnie nie dawny skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż tudzież Twoich przychodów, iżby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” lub „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, jednakowoż jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych a chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą oglądać Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl dosięgać wzrokiem Twój pląsy na TikTok – żartując, jednak wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą spenetrować Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz tym samym strategii tworzenia a dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą egzystować potencjalni pacjenci, by wydostać ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o masa wewnątrz drogie, aby ogłaszać dzień dzisiejszy tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w jaki podejście dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane zalążek skierowania, skoro architektura komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste odcinek na formularzu przyjęcia pacjenta a nikt go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany za sprawą telefon, przecież potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl a staje się bardziej komfortowe, płeć słaba otwiera się, iż ano owo był przyjaciel, który skierował ją no białogłowa googled ciebie, poszedł do witryny, tudzież później IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, dlatego że są one zanadto zajęci czy też nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, tym samym po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy personel praktyki badać dni dalej natomiast do tego czasu ołowiu wzrosła zimna względnie ich konkurenci aktualnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze wiodący prym ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, wskutek tego trzeba systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma z praktyką jest brane nadmiernie nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci przenigdy nie zamierzają się z Tobą spotkać, o ile nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby być postrzegane jako najlepsze, ale nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, by scalić się spośród tobą, ale w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące drewno telefoniczne lub indyferentny recepcjonista, kto nie przeszkadza złącze spośród rozmówcą.

Mój agregat a ja robimy mystery shopping od powyżej 20 lat i oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość może skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I przeciwnie dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane tudzież zadłużenia musi znajdować się w miejscu, ergo każdy aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post