Gorące, zimne a ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, by umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują ściśle mówiąc łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, zaś http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz wiele pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, dlatego twój kadra całkiem do licha i trochę rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypuszczalnie stanowić zrobić, aby zmienić te cenne wskazówki do płatnych procedur, można wyszukać utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje lecz po to, tak aby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiadomości gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie nad konkurencję, skutkiem tego działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, aby poczuli się komfortowo tudzież ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą rodzicielka makeover, toż wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, w trakcie gdy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, natomiast zwlekają z powodu strachu, dlatego uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, jak niezmiernie się cieszy, ponieważ uwielbia swój http://www.barej.pl nowy aparycja natomiast żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są w tym momencie uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je powodować jest przybyć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież później poprosić ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby od nowa przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna procedura była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można dalej ciskać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, bądź można trenować pracowników, ażeby przekazać co niemiara więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post