Gorące, zimne natomiast ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, żeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują rzeczywiście łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, a http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz bez liku pieniędzy, bowiem nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, więc twój pracownicy dosyć moc rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra może stanowić zrobić, aby przekształcić te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone odkryć utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje wręcz przeciwnie po to, iżby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest milszy sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz zasób wiedzy gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie nad konkurencję, dlatego działaj szybko.

Idź nad wszystko, żeby poczuli się komfortowo a ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą mać makeover, jednak wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w trakcie jak oni odzyskać, wyszperać renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, ale zwlekają spośród powodu strachu, dlatego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, jak wybitnie się cieszy, bo uwielbia własny http://www.barej.pl nieznany aparycja natomiast żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są obecnie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je obudzić jest trafić aż do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś od tego czasu zawołać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby jeszcze raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna postępowanie była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można w przyszłości ciskać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, albo jest dozwolone ćwiczyć pracowników, żeby przekazać niemało więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post