Jak przekabacić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może znajdować się frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze i wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przy użyciu drzwi, mimo to nazbyt wielu spośród nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przez 20 lat tudzież pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ten tarapaty dość bez trudności poprawić, by podnieść osobisty dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co owszem tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście tudzież miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, jak są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy oraz chcą wzbudzić wrogość przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce strzelać się lepiej – kropka! Wierzą, iż zdrowszy wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz wciąż odkryć odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz stosowny wynik, blisko minimalnym bólu zaś dyskomforcie, a że jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się wobec tego uczuciami. Pacjent miły dla oczu chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, ważki oraz szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na nim jako na osobie i że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością zaś szacunkiem i, bezpośrednio mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie tudzież Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, oraz oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą i Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż potencjalny chory poczuje się dobrze, ważny zaś komfortowy, oraz oraz pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu na przestrzeni pierwszej negocjacje telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wyrobiony natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu oraz strategicznych skryptów, by „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie może http://www.suchcicki.pl ukończyć dzięki recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się nasamprzód przedstawić, zaś potem przyuczyć się imienia dzwoniącego, tak aby mogła go używać dzięki cały okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć i wprawiony w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od chwili rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, zaś z kolei poręka ich, że jest owo ogromnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić oraz wykwalifikowany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są później dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt krocie czasu pomiędzy tym, podczas gdy interlokutor dotarł do Ciebie, natomiast tym jak przypuszczalnie Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą łatwo ciągnąć postępowanie swoich konkurentów, którzy mogą ulokować harmonogram rozmówcy lepiej czy też porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego natomiast no tak dalej.

Wypełnij ten Chronos opóźnienia zaś zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, podczas kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się z tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy wręcz przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą względnie cyfrowo formalny plik informacyjny w celu pacjentów, kto zawiera list od Ciebie natomiast odręczny notka od czasu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na zebranie z nimi. Dołącz konkretne informacje na zagadnienie procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia natomiast zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady a wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje zaś opinia odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, tak aby dojrzeć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, nieomal w tej chwili Cię poznał i pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten strategia pojawiają się one o wiele z większym natężeniem gotowy, aby ogłosić „tak” do Ciebie.

Related Post