Jak zwerbować potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał a trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przy użyciu drzwi, jednakże zbyt wielu spośród nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przy użyciu 20 lat natomiast pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ten rafa wystarczająco bez trudu poprawić, by zwiększyć swój wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co no tak rzeczywiście kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia i miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą pozostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, jak są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy natomiast chcą wzbudzić niechęć tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce przewidywać się lepiej – kropka! Wierzą, iż milszy powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na to samo odkryć odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz słuszny wynik, w pobliżu minimalnym bólu a dyskomforcie, i że jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w następstwie tego uczuciami. Pacjent miły dla oczu chce się snuć domysły wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny zaś szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przedtem jak na osobie a że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością a szacunkiem i, jawnie mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie a Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, i oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą tudzież Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż przypuszczalny chory poczuje się dobrze, aktualny i komfortowy, natomiast plus pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu w toku pierwszej pertraktacje telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, zawołany oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie może http://www.suchcicki.pl przejść przez recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się w pierwszej kolejności przedstawić, i w następnej kolejności nauczyć się imienia dzwoniącego, aby mogła go używać życia przy użyciu pełny okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi stanowić także profesjonalny w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, i później zapewnienie ich, że jest to nadzwyczaj popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić dodatkowo zawołany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mrowie czasu pośrodku tym, gdy interlokutor dotarł do Ciebie, a tym kiedy przypuszczalnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudu kontynuować sposób swoich konkurentów, którzy mogą umieścić scenariusz rozmówcy lepiej albo porozmawiać z przyjaciółmi, którzy mówią im z niego i w gruncie rzeczy dalej.

Wypełnij ów czas opóźnienia oraz zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, na przestrzeni kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się zastać się z tobą osobiście.

Na przykład, gdy lecz wciąż zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą ewentualnie cyfrowo urzędowy paczka informacyjny gwoli pacjentów, jaki zawiera list od Ciebie natomiast odręczny uwaga od chwili koordynatora pacjentów, kto cieszy się na zebranie z nimi. Dołącz konkretne informacje na myśl procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia tudzież zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, żeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje a referencje odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, aby ujrzeć zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, prawie że nuże Cię poznał oraz pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ów podejście pojawiają się one wysoko w wyższym stopniu gotowy, iżby oznajmić „tak” aż do Ciebie.

Related Post