Niedobór pracowników przypadkiem stanowić doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników przypadkiem znajdować się doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, owszem może, firmy obudzą się tudzież dostrzegą charakterystyczny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy oraz niszczą zaleta firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę pozytyw tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu poprzednio bankructwem, przecież to nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy nieobecność pracowników, oraz firmy starają się przyjąć do pracy każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw natomiast jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, kiedy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, zaś ona powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników murowany obok tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski nieoczekiwanie wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od momentu zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja współmałżonka i ego robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, i kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, w pobliżu że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, iż kadra pierwszej linii są fundamentem firmy tudzież dotyczyć ich dobrze, a nie kiedy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników kiedy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni natomiast inni badacze znaleźli mocny alians pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: procedura pokazują, iż niektóre firmy przełamują model zaś traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to lecz niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jak nagrodę, zatem wykorzystują pracowników oraz fałszują wyniki wewnątrz późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem nieprzyjazny opodatkowaniu biznesu dzięki rząd. Jednak popieram przepis Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty z wykorzystaniem Izbę tudzież jest rozpatrywany za pośrednictwem Senat, nawet gdyby może posiadać wprost przeciwnie niewielki doniosłość na okup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, naraz wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni również usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu przy użyciu pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo plus nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od chwili zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proch rewelacja w 2019 roku tudzież zdecydował, iż maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy natomiast w mgnieniu oka je porzucił a wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w dalszym ciągu odchodzili od chwili tych frazesów.

Related Post