Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust aż do ust

Słowo z ust skierowanie jest całkowicie najlepsza reklama można włączyć aż do swojej praktyki. Jest owo również najtańsza gatunek reklamy, że można wkładać w a zajmuje minimum czasu a wysiłku.

Wszyscy wiemy, że najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy ziomek mówi inny przyjaciel, penis http://www.gesikowski.pl rodziny, czy też kompan o tobie, to jest złoto. Są aktualnie od razu sprzedawane na ciebie, nie są nie inaczej wrażliwe na cenę a są z większym natężeniem prawdopodobne, żeby zostać lojalnym przy Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, redukcja kosztów marketingu zewnętrznego i polepszać swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz nieco poleceń odkąd swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda wprawa je ma, lecz chcesz je od momentu każdego szczęśliwego pacjenta – nie tylko wybranych kilku.

Uczyń słowo ustne opinia priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy natomiast włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą spośród kontaktów spośród pacjentami, ze względu którym czują się oni traktowani najsampierw jak osoby, tudzież wówczas w przyszłości jako pacjenci.

Używaj ich imion tudzież nawiązuj dotyk naoczny spośród pacjentami. Zadawaj im pytania, natomiast odtąd pozwól im mówić. Chodzi o to, aby pierw nawiązać spośród nimi osobistą więź, aby wiedzieli, iż ci na nich zależy.

Poświęć dwa minuty na nich jako na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, zajęcie czy też lada co innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się zanim Tobą oraz opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się faktycznie sporo o danej osobie, o ile pokażesz, że jesteś nią zainteresowany. I będziesz zaskoczony tym, czego się dowiesz.

Być prawdopodobnie są one członkiem mediów albo są one częścią dużej firmy, która prawdopodobnie wykorzystywać z http://www.gajcy.pl usług jak perk pracownika. Kto wie, dopóki nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ów sposób. Każdy z nas ma przeciętnie z grubsza 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje to przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli everyman z twoich pacjentów powiedział ale wręcz niejaki z ich wewnętrznego kręgu o tobie, że będzie PODWOIĆ wzrost praktyki. Jak owo brzmi?

Pamiętaj, podobnie myślących ludzi, zawiesić około z innymi podobnie myślących ludzi, więc chcesz, ażeby Twój „preferowany pacjent” dostarczyć swoich przyjaciół do Ciebie.

Ale nie bierz tego wewnątrz pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, iż chcesz więcej pacjentów takich jak oni oraz jeżeli wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę zaś kolegów, obiecujesz, iż będziesz się nimi przyzwoicie opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, tedy produkuj jej mnóstwo dla różnych kanałów medialnych, żeby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl porcjować się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną tudzież zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, jaki mówi o liposukcji (oczywiście wewnątrz jego zgodą), oraz z kolei wysłać go na YouTube oraz Vimeo.

Podziel owo na małe kawałki a prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają aż do pełnego filmu spośród „Kliknij tutaj, żeby opracować bezpłatną konsultację”.

I owo nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem tudzież wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach natomiast informacjach prasowych. Wyślij poczta elektroniczna spośród informacją o tym aż do swojej aktualnej listy pacjentów i dodaj „Podziel się tym z przyjacielem”.

Chodzi o to, aby wykorzystać jeden element treści w wielu różnych kanałach medialnych, iżby podnieść swoją egzystencja w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób owo zabawne tudzież łatwe w celu swoich pacjentów, by podzielić się tobą spośród przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop spośród logo wydrukowanym na nim. Mieć owo stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą robić zdjęcia z Tobą http://www.siwecki.pl a Twoim personelem natomiast protokołować wideo z relacją, natomiast potem przekazać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie oraz Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń wewnątrz pewnik. Chcesz wywalić swoim pacjentom, wszelako pobieżny formularz wygenerowany za sprawą blaszak nie wystarczy.

Pacjenci chcą istnieć doceniani w ciągu swoje wiara tudzież uznani w ciągu swoje wsparcie, toteż okaż im wdzięczność.

– Niech personel nuże do nich zadzwonią, iżby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę z podziękowaniami od chwili Ciebie
– Zadzwoń do nich osobiście, żeby im podziękować
– Wyślij upominek spośród wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, toteż zrób wielką sprawę spośród tego, podczas gdy niezmiernie doceniasz ich polecenie, tudzież więcej osób będzie pójść śladami za nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw samoczynny aplikacja nagród, kto potwierdza zaś dziękuje twoim pacjentom wewnątrz pomoc w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, żeby uzyskać o mnóstwo więcej swoich pacjentów dzielących się tobą spośród kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, niemniej jednak poczynić to spośród ostrożnością, tak aby utrzymać się z dala odkąd kłopotów spośród towarzystw medycznych zaś ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, że nie można wynagradzać komuś, jaki zachęca inną osobę do posiadania procedury medycznej. Więc nie prawdopodobnie istnieć wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Post