Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust do ust

Słowo spośród ust skierowanie jest w każdym calu najlepsza reklama wolno pobudzić do swojej praktyki. Jest to i najtańsza forma reklamy, iż można wkładać w oraz zajmuje minimum czasu zaś wysiłku.

Wszyscy wiemy, że najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy przyjaciel mówi drugi przyjaciel, fallus http://www.gesikowski.pl rodziny, bądź ziom o tobie, owo jest złoto. Są nuże na wejściu sprzedawane na ciebie, nie są ściśle mówiąc wrażliwe na cenę zaś są w wyższym stopniu prawdopodobne, aby pozostać lojalnym wobec Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, obniżenie kosztów marketingu zewnętrznego zaś modyfikować swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz nieco poleceń od czasu swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda doświadczenie je ma, mimo to chcesz je od chwili każdego szczęśliwego pacjenta – nie przeciwnie wybranych kilku.

Uczyń wyrażenie językowe ustne opinia priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy zaś włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą spośród kontaktów spośród pacjentami, dzięki którym czują się oni traktowani nasamprzód jak osoby, tudzież wówczas później jako pacjenci.

Używaj ich imion i nawiązuj dotyk naoczny z pacjentami. Zadawaj im pytania, a odtąd pozwól im mówić. Chodzi o to, tak aby najsampierw oprzeć się z nimi osobistą więź, tak aby wiedzieli, że ci na nich zależy.

Poświęć dwa minuty na nich w charakterze na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, robota czy też co popadnie innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przed Tobą zaś opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się właściwie mnóstwo o danej osobie, gdyby pokażesz, iż jesteś nią zainteresowany. I będziesz zadziwiony tym, czego się dowiesz.

Być przypuszczalnie są one członkiem mediów czy też są one częścią dużej firmy, która przypuszczalnie użytkować z http://www.gajcy.pl usług w charakterze perk pracownika. Kto wie, dopóki nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy z nas ma zwykle plus minus 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje to przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli everyman z twoich pacjentów powiedział wręcz przeciwnie pewien spośród ich wewnętrznego kręgu o tobie, iż będzie PODWOIĆ wzrost praktyki. Jak owo brzmi?

Pamiętaj, równie myślących ludzi, zawiesić wokół spośród innymi równie myślących ludzi, dlatego chcesz, tak aby Twój „preferowany pacjent” przynieść swoich przyjaciół do Ciebie.

Ale nie bierz tego za pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich kiedy oni natomiast o ile wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę zaś kolegów, obiecujesz, że będziesz się nimi odpowiednio opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, tedy produkuj jej mrowie w celu różnych kanałów medialnych, ażeby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl dzielić się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną oraz zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację spośród potencjalnym pacjentem, kto mówi o liposukcji (oczywiście wewnątrz jego zgodą), tudzież potem przekazać go na YouTube oraz Vimeo.

Podziel owo na małe kawałki i prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają aż do pełnego filmu z „Kliknij tutaj, tak aby opracować bezpłatną konsultację”.

I owo nie wszystko. Przepisz konsultację z pacjentem zaś wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach zaś informacjach prasowych. Wyślij e-mail z informacją o tym aż do swojej aktualnej listy pacjentów natomiast dodaj „Podziel się tym z przyjacielem”.

Chodzi o to, aby skorzystać pewien cząstka treści w wielu różnych kanałach medialnych, aby podnieść swoją trwanie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób to zabawne a łatwe dla swoich pacjentów, tak aby podzielić się tobą z przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop spośród marka wydrukowanym na nim. Mieć to stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą robić zdjęcia spośród Tobą http://www.siwecki.pl zaś Twoim personelem tudzież nagrywać wideo z relacją, oraz potem przesłać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie tudzież Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń w ciągu pewnik. Chcesz wyrzucać swoim pacjentom, jakkolwiek niewiążący formularz wygenerowany przez komputer nie wystarczy.

Pacjenci chcą egzystować doceniani wewnątrz swoje ufność a uznani w ciągu swoje wsparcie, w następstwie tego okaż im wdzięczność.

– Niech pracownicy w tym momencie aż do nich zadzwonią, aby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę z podziękowaniami odkąd Ciebie
– Zadzwoń do nich osobiście, iżby im podziękować
– Wyślij upominek z wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, stąd zrób wielką sprawę z tego, kiedy wielce doceniasz ich polecenie, tudzież więcej osób będzie podążać wewnątrz nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw samoczynny program nagród, który potwierdza a dziękuje twoim pacjentom wewnątrz barki w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, iżby trwać o moc więcej swoich pacjentów dzielących się tobą z kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, natomiast sprawić to z ostrożnością, by nie oddać się z dala od kłopotów z towarzystw medycznych tudzież ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie można wynagradzać komuś, kto zachęca inną osobę do posiadania procedury medycznej. Więc nie być może stanowić wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Post