Praktyki od chwili dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, ale jest jeden rozdział, który jest ano apropos naszej branży, że chciałem się poprzednio z wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, atoli oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji raz za razem wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, przecież są w rzeczy samej organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przez długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej lub szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania zaś przebijania się, kto wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; niemniej jak aktualnie się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa wedle innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się nie wziąć pod uwagę proces budowania zaś natychmiast przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, ale krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, wskutek tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, iżby otrzymać natychmiastowe rezultaty i bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, natomiast w tej chwili są w pętli zagłady i zmierzają aż do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne albo przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest to biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, lub katalogów, ewentualnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem łysek bądź dwa, nie podoba się wyniki, skutkiem tego skaczą z tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale w żadnym wypadku nie pozostają dość długo, by uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, kto byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, o ile ulokować plan w miejscu, ażeby je pielęgnować, wskutek tego dokładnie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi praktyka odnosząca sukcesy, iżby wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie a NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które przez cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani a najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą i budują zaufanie spośród tym pacjentem zanim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od pierwszego telefonu, jaki wykonują, by umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji a dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, żeby powrócić, recenzja, odnoszą się zaś udostępniać na własnych platformach społecznych, tym samym inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i przejść dzięki swoje procesy, oraz oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych stąd więcej pacjentów zdziałać owo samo oraz ano w dalszym ciągu natomiast owszem dalej.

Więc obecnie masz przebieg oraz schemat, jaki buduje rozpęd, stąd masz sztywny rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To pod żadnym pozorem nie było ważniejsze niż teraz, żeby Twoja praktyka działa kiedy akuratnie naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie przetrwać burze konkurencji oraz COVID tudzież lada co innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśliby mógłbyś wykorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat natomiast mogę zaoszczędzić Ci morze czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.

Related Post