Praktyki odkąd dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego do wielkiego… oraz inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, tymczasem jest jakiś rozdział, kto jest właściwie apropos naszej branży, iż chciałem się nim spośród wami podzielić tudzież nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, natomiast oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji nagminnie wyglądają jak dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, lecz są rzeczywiście organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przez długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre i wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania natomiast przebijania się, który wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, gdy ciężkie kołowrót zamachowe; tymczasem gdy już się rozkręci, nabiera rozpędu a trafia w artykuł przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania a przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa według innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się zlekceważyć przebieg budowania zaś w tym momencie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, jako że nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, toteż próbują innej krótkoterminowej taktyki, aby otrzymać natychmiastowe rezultaty tudzież w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, tudzież chwilowo są w pętli zagłady natomiast zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne albo przeciętne praktyki gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał zaś zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest owo biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, albo mediów społecznościowych.

Próbują czegoś dzięki łysek lub dwa, nie podoba się wyniki, z tej przyczyny skaczą z tego do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale w żadnym razie nie pozostają dość długo, tak aby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, kto byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, o ile pomieścić plan w miejscu, iżby je pielęgnować, wobec tego dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, iżby wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji i utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy zaś siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie natomiast NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cięgiem się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani zaś w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; następny określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą i budują ufność z tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od momentu pierwszego telefonu, jaki wykonują, ażeby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi sprawdzian WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się tudzież udzielać na własnych platformach społecznych, w związku z tym inni potencjalni pacjenci odkrywają cię a odbyć z wykorzystaniem swoje procesy, i oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych w następstwie tego więcej pacjentów poczynić owo samo a właściwie potem i nie inaczej dalej.

Więc w tej chwili masz przebieg tudzież schemat, który buduje rozpęd, wobec tego masz stały rzeczka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To nigdy nie było ważniejsze aniżeli teraz, ażeby Twoja biegłość działa kiedy akuratnie naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie zachować się burze konkurencji tudzież COVID oraz co popadnie innego przychodzi na lokalny sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś wykorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od momentu 20 lat natomiast mogę zaoszczędzić Ci bezmiar czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.

Related Post