Sposoby na pozyskiwanie produktów spośród Chin

W 2020 roku kompletny Ziemia został zamknięty spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego tudzież gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego podobnie Chiny nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego też możesz posiadać problemy z importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy wesprzeć Ci w imporcie produktów z Chin w środku pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz uciec niektórych powszechnych błędów w czasie importowania produktów od chwili chińskich dostawców, takich gdy Made in China a Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie z poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyprawić aż do nas mejl spośród opisem przedmiotów, które chcesz razem z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyłowić z różnych dostawców.
Możemy przynieść ulgę Ci odbyć http://www.doroz.eu przy użyciu skończony proces. Dodatkowo, dodamy Cię aż do grupy, w której będziesz mógł pogadać wręcz z każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia natomiast naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwukrotnie stwierdzić materiał, rozmiar i kolor produktów.
Możemy wyekspediować Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w środku pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów badania możesz trwać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu bez ogródek na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś proch spokój ducha.
Po tym, kiedy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci raport jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy odciążyć Ci wyekspediować płatność salda aż do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór powinno się do Państwa.

Wreszcie, będziemy oraz utrzymywać się kontenery ładunkowe dla Ciebie. Dlatego nie musisz się frasować o wysyłkę zaś dostawę, bo wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest i zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre spośród usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wyszperać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou natomiast przy innych dostawców w Chinach.

Możemy ulżyć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC bądź usługi kontroli jakości
Możemy dać możliwość wskazówki dotyczące zakupów
Możemy ulżyć w negocjacjach z dostawcami
Możemy załatwić w celu Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy posiłki posprzedażowe natomiast usługi

Możesz zliczać na Morefar Global tudzież zalążek produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy agregat ekspertów, ażeby poprowadzić Cię dzięki każdy etap procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, iżby powiększyć własny biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Post