Stres humoreska jeden w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, bądź jesteś w praktyce 5 lat względnie 20 lat … Stres nr 1 jak chirurg plastyczny jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym można polegać, by przestawić nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, dziewiczy laser, azaliż trefny koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc owszem aż do Ciebie i dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych jak o tlenie. Kiedy masz sztywny napływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz spośród łatwością.

W przeciwnym razie, oddychanie jest odcięte natomiast nie przeżyjesz długo.

A to pod żadnym pozorem się nie kończy. Niepokój. Nawet gdyby masz zarezerwowane terminy, jednakowoż nie czekasz, aż spadnie pozostały but?

Studnia była na wyczerpaniu, i aktualnie jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz pewny architektura przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój platforma składa się spośród wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, owo jest to http://www.drazyk.pl akt planu, niemniej jednak nie cały plan.

Łatwiejszym sposobem jest pozwolenie istniejącym pacjentom, by przynieśli Ci nowych pacjentów, w obdarzony wyobraźnią sposób.

To nie nic bardziej błędnego w znacznym stopniu zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, przecież dodatkowo zwiększa retencji pacjentów, co jest ogromnie dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają zwierzchni iloraz konwersji aniżeli „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają dodatkowo więcej na transakcję i są w wyższym stopniu skłonni do powrotu, wobec tego ich walor w całym okresie życia jest w dużej mierze większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, iż programy polecania pacjentów są w największym stopniu opłacalną tudzież lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja praktyka prawdopodobnie zastosować.

Przy okazji, możesz się co niemiara nauczyć patrząc na to, gdy inne branże wykorzystują programy poleceń do rozwoju swoich firm. Oto kilka spośród nich:

1. PayPal. Oni dosłownie rozdawał darmowe pieniądze, natomiast owo działało bajecznie w celu nich. I owo było nim social media!
2. Airbnb. Pojedynczy eksploatator w Chinach doprowadził do tysięcy zapisów zaś setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową możliwość prowadzenia wielu programów polecających równocześnie – podobnie jak gwoli użytkowników, gdy a http://www.ograbek.pl w celu kierowców.
4. $1,000 tak jak w celu zwolennika podczas gdy tudzież przyjaciela, z na cacy niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie niejaki z w najwyższym stopniu intensywnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza kierunek Internetu decyduje się zapuścić aplikacja polecający, pożądane byłoby się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz wynagradzać gotówką wewnątrz skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, choć nie jest to powód, żeby zamknąć osobisty intelekt do programu polecającego.

Może nie wolno opłacać w środku skierowania bezpośrednio, gdy inne firmy mogą, jednakowoż na http://www.frymus.pl bodaj jest dozwolone rozwijać swoją praktykę strategicznie natomiast etycznie, wskutek tego należy posiadać zdecydowany umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, że Twoi obecni pacjenci będą szerzyć o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy i niekończącą się listą obowiązków społecznych zaś rodzinnych, Twoja strategia marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz toteż sprawić, iżby to oni o niej pomyśleli natomiast sprawić, by bieg polecania był gwoli nich jak najłatwiejszy, z przyczyny czemu Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby oprogramowanie poleceń pył praktyczny wpływ na rozbudowa Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą być następujące kluczowe elementy:

– Łatwy aż do zrozumienia w celu pacjentów
– Prosty w obsłudze dla personelu
– Zniewalający, lecz opłacalny
– Łatwy do śledzenia wyników
– Zabawny i skupiony na pacjentach, tudzież nie na Tobie

Related Post