Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę jak pokupny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu aż do zysków w w dużym stopniu krótszym czasie tudzież spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, i nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To nuże nie jest ale wręcz praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz aktualnie na swoje pomoc całej odpowiedzialności w ciągu robienie przychodów. Możesz wciąć czas wolny natomiast nadal posiadać błogostan ducha wiedząc, iż Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, iżby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, iżby opanować jest przeistoczyć własny kadra w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest przeciwnie menedżerami, a istnieje istotna różnica między „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy zdobyć pewne rzeczy, na przestrzeni kiedy przywództwo kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na to samo „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz tylko „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz rząd natomiast wizję, w tamtym czasie Twój agregat staje się trafny spośród TWOIM celem.

Będą adorować wykonywać pracę dla Ciebie oraz osiągać gwoli Ciebie pieniądze, bo wiedzą, gdzie zmierzasz zaś chcą egzystować tego częścią, bowiem to wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, tak aby zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec za błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma odwzorowanie a akuratnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów oraz dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by trzymać się planu. Zamiast przeskakiwać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich mapa pracował dla nich i przynosił bezwzględny rzeczka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy biegłość ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej niż szczęśliwi, iż mogą zapłacić wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem a opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom tudzież rodzinie.

Sekretem jest przeistoczenie skupienia się na tym, jak wiele ta jedna tryb jest wideta gwoli Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, toż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy chory wraca powtórnie zaś od nowa zaś odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest to długoterminowy przyspieszenie praktyki przez relacje, oraz nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak aby płeć nadobna wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy gros chirurgów, Twój klasyczny model biznesowy byłby:

Prawie w pełni prowadzony z wykorzystaniem Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie dwa razy większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący rozmiar tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia tudzież / ewentualnie która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większość chirurgów, twoja obecna świat dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia z wyjątkiem swoją praktyką, bowiem czują się nie zważając na kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, bowiem nie wiedzą, podczas gdy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, tak aby ich praktyka pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto dobra informacja … wolno otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce detalicznie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, aby przekuć w czyn swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na rozbudowa praktyki.

Related Post