Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę jak dochodowy biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu aż do zysków w wysoko krótszym czasie i z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, oraz nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest owszem praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz w tej chwili na swoje barki całej odpowiedzialności w ciągu produkowanie przychodów. Możesz wziąć czas wolny tudzież w dalszym ciągu posiadać spokój ducha wiedząc, iż Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, żeby ogarnąć jest dokonać zmiany osobisty personel w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest nic bardziej błędnego menedżerami, oraz istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy zdobyć pewne rzeczy, podczas jak rząd kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz wciąż „zarządzasz” swoim zespołem, to masz owszem „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz władza zaś wizję, w tamtym czasie Twój całokształt staje się kongruentny z TWOIM celem.

Będą adorować wykonywać pracę gwoli Ciebie oraz wygrywać gwoli Ciebie pieniądze, jako że wiedzą, dokąd zmierzasz i chcą znajdować się tego częścią, dlatego że to wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby odmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić za błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes plan tudzież akuratnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby łapać się planu. Zamiast przeskakiwać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich odwzorowanie pracował w celu nich a przynosił niewzruszony ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej aniżeli szczęśliwi, że mogą zrewanżować się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, tak jak ta jedna modus jest wideta w celu Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jakkolwiek niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak pacjent wraca jeszcze raz zaś powtórnie i odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest to długoterminowy awans staż na krzyż relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego i drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pomocą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak by płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś jak większość chirurgów, Twój perfekcyjny wzorzec biznesowy byłby:

Prawie zupełnie zarządzany za pomocą Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów zaś przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwukrotnie większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący format oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę i elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki częstokroć towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia tudzież / czy też która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają troszkę życia nie zważając na swoją praktyką, skoro czują się wyjąwszy kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, dlatego że nie wiedzą, gdy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, by ich wprawa pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włość informacja … wolno otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce zupełnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, by przeprowadzić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na postęp praktyki.

Related Post